Inwestycja deweloperska w Ostródzie

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowe mieszkania w inwestycji deweloperskiej Villa Park w Ostródzie. Na właścicieli czekają przestronne kawalerki i mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Znajdziecie tu lokale idealne dla par, małych i dużych rodzin, a także osób, które szukają spokoju i ciszy swoich własnych, czterech ścian.

Dziesiątki udogodnień

Każde mieszkanie deweloperskie ma własny balkon, dzięki któremu o dowolnej porze dnia i nocy będą mogli się Państwo cieszyć świeżym powietrzem i widokiem zieleni dookoła. Dodatkowo, te na najwyższych piętrach mają również imponujące antresole i tarasy. Wszystkie lokale mają także dostęp do komórki lokatorskiej – nie jest ona dodatkowo płatna! W inwestycji działają windy, dzięki którym bez wysiłku dotrzecie od podziemnych garaży aż do mieszkań na najwyższych piętrach! Dodatkowo, obiekt jest ogrodzony, co zapewni Wam poczucie prywatności i bezpieczeństwa.

Bliskość natury, dobra komunikacja

Nowe mieszkania deweloperskie w inwestycji w Ostródzie to więcej, niż Państwa cichy zakątek z dala od zgiełku miasta. To także wiele ścieżek rowerowych i spacerowych, piękne otoczenie, a wreszcie – łatwy dojazd do wszystkich głównych dróg wyjazdowych. Gdy zamieszkacie tutaj, niczego Wam nie zabraknie: od razu poczujecie się jak u siebie.